KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 7596047
*
nr 759 6047
Etsningar
8 st, Disney, 7x7
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 maj 2012
kl 19:34:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/5 19:37:13
1
1.200 kr
20/5 14:51:12
2
1.200 kr
20/5 14:52:07
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar grafik
-
8290 Etsningar
2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:37
-
8361 Färgetsning
Ulla-Monica Lindberg (f. 1923), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:04
-
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:12
*
Etsningar
nr 759 6047
Etsningar
8 st, Disney, 7x7
| Utrop: | 1.500 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 21 maj 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/5 19:37:13 | 1 | 1.200 kr |
| 20/5 14:51:12 | 2 | 1.200 kr |
| 20/5 14:52:07 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: disney disneyfigur disneyfigurer disneymotiv etsningar grafik
-
8290 Etsningar
2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:37 -
8361 Färgetsning
Ulla-Monica Lindberg (f. 1923), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 20:04 -
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
26 jan kl 19:12



